Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Olszynie

ul. Wolności 20, 59-830 Olszyna

 

Pracownicy

PRACOWNICY SOCJALNI:

Małgorzata Ziablicka
Rejon opiekuńczy:  Olszyna (ul.Wolności, ul.Świerczewskiego, ul.Sienkiewicza, ul.Mickiewicza, ul.Olszyna Dolna).
tel.: 75 72 12 273  (wew.15)
kom: 781 449 831
mail: m.ziablicka@gopsolszyna.pl
Praca w terenie w godzinach: 10:00-14:00


Sylwia Karpińska
Rejon opiekuńczy Olszyna (ul.Kolejowa, ul.Polna, ul.Chopina, ul.Osiedle, ul.Marchlewskiego, ul.Górna, ul.Szkolna, ul.Piękna, ul. 1 Maja, ul. 3 Maja, ul.Skłodowskiej, ul.Rzeczna, ul.Kamienna).
tel.: 75 72 12 273  (wew.15)
kom: 781 449 831
mail: s.karpinska@gopsolszyna.pl
Praca w terenie w godzinach: 10:00-14:00


Elżbieta Książek
Rejon opiekuńczy: Biedrzychowice, Krzewie Małe, Bożkowice, Grodnica, Zapusta, Nowa Świdnica, Karłowice, Kałużna, Olszyna (ul. Legnicka)
tel.: 75 72 12 273  (wew.15)
kom: 781 449 831
mail: e.ksiazek@gopsolszyna.pl
Praca w terenie w godzinach: 10:00-14:00

 

ASYSTENT RODZINY:

Monika Koncka
tel.:
75 72 12 273  (wew.18)
mial: m.koncka@gopsolszyna.pl

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY:

Magdalena Wydra
tel.: 75 72 12 273 (wew.19)
mail: m.wydra@gopsolszyna.pl

 

Dodatek mieszkaniowy, karta dużej rodziny, usługi opiekuńcze:

Estera Moroz
tel.:
75 72 12 273 (wew.18)
mail: e.moroz@gopsolszyna.pl


INSPEKTOR DS. OSOBOWYCH, kadry:

Elżbieta Wencel
tel.: 75 72 12 273 (wew.16)
mail: e.wencel@gopsolszyna.pl

 

Gminny Zespół Interdyscyplinarny d/s Przeciwdziałania Przemocy Domowej
NIEBIESKA KARTA:

Przewodniczący GZId/sPPD:
S
ylwia Karpińska
tel.:
75 72 12 273
mail: s.karpinska@gopsolszyna.pl

Z-ca Przewodniczącego GZId/sPPD:
Daria Niechwiadowicz

tel.: 75 72 12 273
mail: d.niechwiadowicz@gopsolszyna.pl

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 6413
Utworzono dnia: 28.04.2016
Dokument wprowadził:
Elżbieta Książek
Dokument wytworzył:
Daria Niechwiadowicz

Historia publikacji

  • 24.01.2024 08:51, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 24.01.2024 08:50, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 08.03.2022 07:40, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy